Chrzciny i komunia w Warszawie w restauracji z tradycją

Czas spędzany z najbliższymi powinien być celebrowany i doceniany, gdyż w zabieganym świecie ciężko znaleźć chwilę do pobycia ze sobą i delektowania się wzajemnym towarzystwem. Na szczęście w każdej rodzinie wypadają różne uroczystości, które warto by było spędzić w miejscu, gdzie klimat, dobra kuchnia i rodzinna atmosfera wzajemnie się przeplatają i uzupełniają.

Obcuj z historią

Jeśli poszukujesz miejsca idealnego na rodzinne spotkanie, to restauracja U Fukiera, która mieści się w Warszawie ugości was w swoich progach i zapewni, że poczujecie się błogo i swobodnie. Stworzone przez Magdę Gessler miejsce, to idealna restauracja na chrzciny i komunie. Pewnie zastanawiacie się, dlaczego tak jest? Po pierwsze, jest najstarszą restauracją w Warszawie z tradycją sięgającą początków XVI wieku. Odwiedzając nas, będziecie mogli poczuć się, jakbyście cofnęli się w czasie, poczujecie klimat przedwojennych lat. Historia tego miejsca jest bardzo bogata, gdyż w XIX wieku znajdował się tu zbiór najstarszych win na świecie, lecz jego koniec nadszedł w 1939 roku, kiedy po zajęciu Warszawy naziści ogołocili fukierowskie piwnice. Na szczęście zaraz po wojnie, udało się odbudować to miejsce i przywołać klimat wcześniejszych lat, który możecie poczuć, spędzając właśnie czas w naszych progach. Staramy się, aby wszystko idealnie do siebie pasowało, atmosfera była lekko tajemnicza, ale jednocześnie swobodna. To połączenie gwarantuje, że poczujecie się u nas jak w domu.

Zjedz pysznie!

Magda Gessler jest założycielką tego znamiennego miejsca. Z jej pomocą udało się, aby zachowana była tu tradycyjna kuchnia polska, a do tego wnętrza idealnie pasowały do dań i historii, która mieści się w murach. Potrawy, które możecie u nas spróbować, przygotowywane są z dbałością o każdy szczegół zarówno pod względem smaku jak i jakości podania, gdyż walory estetyczne są równie ważne jak i smakowe. Szef kuchni to prawdziwy mistrz, który odtwarza i ulepsza najlepsze polskie specjały. Warszawa natomiast to miejsce czołowe na liście Polski, dlatego warto będąc w stolicy odwiedzić restaurację i przekonać się na własnej skórze jakie cuda są tu przygotowywane. Uroczystości rodzinne są dla nas bardzo ważne, gdyż zdajemy sobie sprawę, że podtrzymywanie więzów oraz tradycji rodzinnych to podstawa do dobrych relacji. W naszym lokalu znajdziecie dania zarówno dla osób dorosłych jak i dzieci, dla których przygotowaliśmy najlepsze dziecięce specjały. Każdy będzie czuł się swobodnie, a my jesteśmy otwarci na Państwa propozycje.