Compex SP 8.0 – nowoczesna forma treningu i rehabilitacji

W dzisiejszym świecie, coraz więcej dziedzin życia zdominowanych jest przez zdobycze technologii. Nie trudno się domyślić, że coś tak powszechnego i popularnego jak trening sportowy, również doczekał się sprzętów, które pomagają zmaksymalizować efekty wysiłku fizycznego, minimalizując przy tym negatywne reakcje naszego organizmu. Jednym z dobrodziejstw elektroniki, które pomaga nam podczas uprawiania sportów wysiłkowych, np. crossfitu, jest Compex SP 8.0, czyli urządzenie wspierające rozwój mięśni i usprawniające ich regenerację.

Jak to działa?

Compex SP 8.0 zapewnia naszemu ciału kompleksowe wsparcie. Urządzenie ma bowiem, aż 5 funkcji:

  • Trening – dzięki elektrostymulacji, urządzenie wzmacnia naszą odporność, siłę oraz wytrzymałość. Pozytywnie wpływa na stawy oraz mięśnie głębokie, jest też niezwykle przydatne przy elementach rozgrzewki.
  • Łagodzenie bólu – urządzenie znacząco zmniejsza napięcie mięśniowe, dzięki czemu, eliminowane są takie dolegliwości jak skurcze, ból karku, ból pleców czy zapalenia ścięgien.
  • Fitness – miłośnicy tej formy treningu, mogą liczyć na efekty wzmocnienia ramion, mięśni brzucha, bicepsów czy klatki piersiowej. Urządzenie może być przydatne, także podczas kształtowania pośladków.
  • Odnowa/Masaż – doskonała po ciężkim wysiłku fizycznym, ułatwia regenerację, natomiast masaż relaksacyjny pozwala odprężyć się po treningu.
  • Rehabilitacja – przy wykorzystaniu Compex SP 8.0, można wzmocnić mięśnie, by lepiej radzić sobie z atrofią mięśniową.

Dla kogo takie rozwiązanie?

Jest to świetna pomoc dla każdego, kto regularnie uprawia sporty wysiłkowe. Regeneracja i odprężenie mięśni są bardzo ważne dla prawidłowego rozwoju ciała. Przeszkodą w zakupie urządzenia może być jego cena, dlatego dużym udogodnieniem są placówki takie jak Gabinet Rehabilitacji i Masażu FizjoDuet Kowalscy – rehabilitacja Lubicz, które oferują zabiegi z wykorzystaniem Compex SP 8.0.

 

Write a Reply or Comment

Your email address will not be published.