Czym jest rekonstrukcja brwi i i jak wygląda zabieg?

Wyraziste brwi to ważny element twarzy, który nadaje jej charakteru oraz odpowiedniego wyrazu. Jednak nie każdy może cieszyć się gęstymi, naturalnymi brwiami. Innowacyjnym rozwiązaniem, które pozwala na uzyskanie takiego efektu są zabiegi rekonstrukcji brwi. Jedną z najczęściej rekomendowanych przez specjalistów metod jest przeszczep brwi metodą FUE.

Rekonstrukcja brwi metodą FUE – co to jest?

Przeszczep włosów przy zastosowaniu metody FUE to zabieg, który przeprowadzany jest w specjalistycznych klinikach. Polega on na przeszczepieniu pojedynczych meszków włosowych w nieinwazyjny i bezbolesny dla pacjenta sposób. Jego przeprowadzenie pozwala na uzyskanie imponującego efektu w postaci zagęszczonych oraz wyrazistych brwi.

Przeszczep brwi – jak wygląda zabieg?

Rekonstrukcja brwi metodą FUE polega na transplantacji od 50 do 400 graftów – ich ilość zależy od indywidualnych uwarunkowań pacjenta. Przeszczep wykonywany jest z włosów znajdujących się z tyłu głowy, ponieważ tam są one najsilniejsze oraz najbardziej przypominają strukturą i wyglądem włosy naturalnie znajdujące się włókach brwiowych. Przeszczep brwi metodą FUE wykonywany jest przy znieczuleniu miejscowym, co znacznie podnosi komfort pacjenta w trakcie jego trwania. Cały zabieg trwa jedynie kilka godzin i nie pozostawia żadnych blizn. Jednocześnie przeprowadzenie przeszczepu brwi pozwala na uzyskanie imponujących i długotrwałych efektów.

Zabieg rekonstrukcji brwi – dla kogo?

Rekonstrukcja brwi to zabieg, który podbija serca osób marzących o pełnych, wyrazistych oraz wyglądających naturalnie brwiach. Mogą z niego skorzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni w różnym wieku. Pacjenci decydują się na przeszczep, ponieważ są niezadowoleni z wyglądu swoich brwi – są one przerzedzone czy osłabione w skutek uwarunkowań genetycznych, odbytego leczenia lub długotrwałego stresu. Przeszczep brwi często ma także związek z wygodą, ponieważ pozwala nie tracić czasu na malowanie brwi czy regularne wykonywanie henny.

Gdzie wykonać zabieg przeszczepu brwi?

Przeszczep brwi to zabieg medycyny estetycznej, który powinien być przeprowadzany w profesjonalnych klinikach. Jednym z takich miejsc jest Centrum Medyczne San-Medical, które świadczy specjalistyczne usługi z zakresu przeszczepu włosów. Najlepsi specjaliści oraz innowacyjne technologie, gwarantują szybkie i bezbolesne rozwiązanie problemów z brwiami odbiegającymi od ideału. Więcej informacji na temat przeszczepu brody i brwi w klinice San-Medical można znaleźć na stronie internetowej https://www.san-medical.pl/przeszczep-wlosow-w-rekonstrukcji-brwi-i-brody/.