Czym są runy i co znaczą?

Od niepamiętnych czasów pismo runiczne wpływało na wyobraźnię ludzi i budziło ich ciekawość. Nic dziwnego, w języku staroskandynawskim słowo run oznacza bowiem sekret, tajemnicę. Odczytywanie znaczeń poszczególnych znaków może przynieść nam wiedzę na temat przezwyciężania kłopotów, zdobyć szczęście.

Legenda głosi, że runy były darem niebios dla Odyna, który wystawił się na wielodniowe cierpienia, męki i post, aż w końcu upadł na ziemię nieopodal świętego Drzewa Życia, na którego korzeniach ukazały mu się tajemnicze znaki — runy. Od zawsze oddziaływały na ludzką fantazję, stając się interesującym tematem nie tylko dla ezoteryków, ale również takich osobowości jak Karl Gustav Jung. Funkcjonuje nawet przekonanie, że runy mają moc sprawczą, a odczytywanie ich znaczenia i sekwencji przynosi wiedzę dotyczącą pokonywania trudności życiowych, zdobywania szczęścia, miłości i pieniędzy. Dzisiaj, w dobie Internetu, mamy dużo łatwiejszy dostęp do korzystania z tego dobrodziejstwa, dzięki usłudze runy online. Nie trzeba nawet wychodzić z domu, żeby skorzystać tajemniczej, ale potężnej mocy tych znaków.

Wróżenie z run zwykle polega na zadawaniu pytań, na które można udzielić odpowiedzi bardziej rozbudowanej niż tylko proste „tak” lub „nie”. Runy online dają taką możliwość wcale nie gorszą niż przy spotkaniu w rzeczywistości. Po zadaniu nurtującego nas pytania należy rzucić znaki na stół i z zamkniętymi oczami wybrać trzy, z połączenia których powstanie odpowiedź. Ważne, żeby były to runy, z którymi osobę wróżącą wiąże jakaś więź (na przykład zostały odręcznie wykonane), wtedy przepowiednia ma prawdziwą moc. Co ciekawe uważa się również, że runy są połączone z energią wszechświata, dzięki której możemy odczytywać sens przypadkowych, pozornie niezwiązanych ze sobą zdarzeń.

Co ciekawe, runy online mogą służyć również do wybrania amuletu z odpowiednimi znakami, który pomoże w osiąganiu życiowych celów i będzie się troszczył o dobrobyt. Taki osobisty symbol runiczny noszony blisko ciała może pozytywnie wpływać na wiele sfer życia, takich jak: praca i pieniądze, edukacja, szczęście i powodzenie w związkach czy rodzina i dom.

Write a Reply or Comment

Your email address will not be published.