Dłonie – czym je ozdobić?

Zadbane dłonie są naszą wizytówką. Wypielęgnowane i pomalowane paznokcie stanowią ładną ozdobę naszych rąk. A jednak i tak pragniemy, aby coś błyszczało na palcach naszych rąk.

Mowa oczywiście o różnych pierścionkach. Nosimy je zazwyczaj na serdecznym palcu. Znajduje się on między małym a środkowym palcem. Mówi się też na niego palec obrączkowy, dlatego że to na nim zazwyczaj nosi się obrączkę, pierścionek obrączkowy lub zaręczynowy.

Obrączkowe pierścionki — hit

Od kilku sezonów biżuteria modułowa bije rekordy popularności. Jej największą zaleta jest to, że samemu można dobierać elementy i tworzyć własną, niepowtarzalną biżuterię. Do niedawna najpopularniejsze były i nadal są bransoletki z charmsami oraz te modułowe. Teraz nadszedł czas na pierścionki.

Pierścionek obrączkowy to nic innego jak cieniutki pierścionek. Jego fenomen polega na tym, że łączy się ich po kilka na jednym palcu, a takie spójne zestawienie tworzy ze sobą całość jako komplet. Możemy łączyć ze sobą obrączki srebrne, złote, kolorowe, a nawet z drobnymi kryształkami. Nadal wybieramy chętnie pierścionki z cyrkoniami.

Bransoletki – nieustający trend

Bransoletki to taka biżuteria, która nigdy nie wychodzi z mody i zawsze zdobi nasz nadgarstek. Ten modny dodatek będzie fajnym dopełnieniem naszej stylizacji. Na rynku znajdziemy różne wzory, kolory, a także bransoletki zrobione z różnych materiałów. Najmodniejsze w ostatnim czasie delikatne bransoletki z różnego rodzaju przywieszkami są idealnymi ozdobami naszych rąk. Można nosić je pojedynczo lub łączyć w większe zestawy i zawsze będą wyglądać świetnie.

Kobiety tak naprawdę kochają nosić biżuterię, która ozdobi ich dłonie. Taki dodatek potrafi całkowicie odmienić charakter ich stylizacji, więc baw się biżuterią.