Elektroniczne papierosy – trochę historii

Pierwszym wyprodukowanym papierosem elektronicznym, który dobrze się przyjął wśród palaczy i był masowo produkowany w Chinach to e papieros „Ruyan”.

 

Pierwsze systemy odparowywania płynu różniły się nieco od dzisiejszych. Otóż do obsługi e papierosa nie kupowało się płynów ani grzałek, tylko wkłady zwane kartridżami, które zawierały watę nasiąknięta płynem oraz miały zespół grzewczy.

 

Kiedy jednak produkt został przyjęty, nastąpił jego rozwój. Ludzie przekonywali się do elektronicznych papierosów oraz zaczęło powstawać wiele marek specjalizujących się w produkcji e papierosów. Tak też waśnie powstały dzisiejsze elektroniczne papierosy https://maniolo.pl/e-papierosy/ .

 

Obecnie na rynku istnieje bardzo dużo typów elektronicznych papierosów, które posiadają szeroką gamę konfiguracji w stosunku do poprzedniej generacji i na nich się głównie skupimy.

 

 

Elektroniczne papierosy typu MOD

 

Bez wątpienia to najszerszy odłam znajdujących się na rynku elektronicznych papierosów. Modem nazywany jest sprzęt działający na parownikach, czyli takich, które wykorzystują swoje ciśnienie do prawidłowej pracy, oraz wymagają od użytkownika samodzielnego montażu grzałki.

 

Ponadto MODY w stosunku do standardowych e papierosów umożliwiają użytkownikowi większe pole regulacji.

 

Papierosy elektroniczne typu MOD można podzielić na dwa typy – mechaniczne i elektroniczne. Mody mechaniczne charakteryzują się brakiem układów elektrycznych oraz działają typowo mechanicznie według najprostszych schematów elektrycznych.

 

Papierosy elektroniczne tzw. MODY powstały, abyśmy mieli większy wpływ na nasze palenie i mogli je dowolnie kontrolować.

 

Zajrzyj również tutaj:  https://viankoshop.com/pl/e-papierosy/ ,  https://rerekum.com/pl/e-papierosy/ ,  https://oyalza.com/pl/e-papierosy/ ,  https://delalvar.com/pl/e-papierosy/ , https://vonshu.com/pl/e-papierosy/ , https://unabigo.com/pl/e-papierosy/