Instruktor tenisa kurs – zacznij zarabiać na swoim zamiłowaniu.

Tenis ziemny dobra opcja ruchu dla osób długo siedzących

Tenis ziemny w Polsce zaczyna od nowa być coraz bardziej popularny. Być może to za sprawą coraz to lepszych efektów naszych sportowców w tenisie na arenie światowej, ale również z często siedzącej pracy. W tenisie ziemnym jesteśmy w stanie rozruszać wszystkie partie mięśni: ręce, brzuch, nogi. To świetna forma aktywności dla ludzi, którzy prowadzą siedzący tryb życia.

Jeśli Twoja pasja to tenis ziemny, to zacznij zarabiać na tym, co lubisz.

W Akademii Mistrzostwa Sportowego znajdziemy to, czego szukamy – instruktor tenisa kurs.
To tam dzięki profesjonalnej kadrze wykładowczej otrzymamy pełną wiedzę na temat jak uczyć swoich podopiecznych.

Jakie wymogi?

Żeby być odpowiednim trenerem tenisa ziemnego, powinniśmy co najważniejsze być otwartym na kontakt z ludźmi. Ta praca wiąże się z wieloma ilościami godzin spędzonych na korcie z osobami, które trenujemy. Powinniśmy również potrafić opanowywać nerwy, żeby nie zesmaczyć naszych podopiecznych.
Kurs na trenera tenisa ziemnego w formie tygodniowej trwa 7 dni z rzędu natomiast w opcji weekendowej 8 dni. Bez względu na wybór kursu trwa 63h. Co najważniejsze po ukończeniu kursu otrzymujesz certyfikat instruktora tenisa, dzięki któremu masz szansę znaleźć pracę w wielu szkółkach bądź w obiektach turystyczno – rekreacyjnych.

Warto również wziąć udział w szkoleniach, jakie oferuje AMS, dzięki którym będziemy mieli jeszcze bardziej profesjonalnie podejść do trenowania osób w tenisa ziemnego.

 

Zadzwoń:
+71 7127712

Zobacz stronę:
https://www.ams.edu.pl/kursy/
kurs trenera personalnego

Dojazd:

Write a Reply or Comment

Your email address will not be published.