Internet Download Manager 6

Administrujesz witryną internetową i szukasz wydajnego narzędzia do szybkiego pobierania plików? W takim razie wypróbuj Internet Download Manager 6. To intuicyjny i prosty w obsłudze program, który pozwoli Ci znacznie zaoszczędzić czas.

Do czego służy Internet Download Manager 6

Dzięki temu oprogramowaniu możesz zwiększyć prędkość pobierania plików nawet do 5 razy. Proces ten możesz w dowolnym momencie zatrzymywać i wznawiać. Pracę ułatwia także możliwość ustalenia harmonogramu pobrań.

Najważniejsze funkcje tego oprogramowania to:
– pobieranie plików z dużą prędkością,
– pauzowania i wznawianie,
– harmonogram pograń,
– segmentacja plików,
– wsparcie wielu języków,
– podgląd plików zip,
– obsługa protokołu HTTPS,
– wzmocnienie ochrony antywirusowej po zakończeniu pobierania,
– automatyczne wyłączanie komputera po zakończeniu pobierania,
– Grabber, czyli automatyczne pobieranie po podaniu adresu URL i określeniu, jakie pliki mają zostać pobrane,
– obsługa serwerów proxy, FTP i HTTP.

A co jeśli wystąpi problem z połączeniem internetowym i pobieranie zostanie zatrzymane? Po wznowieniu połączenia program ten automatycznie wznawia cały proces. Znacznym ułatwieniem jest też możliwość segmentacji plików, czyli podzielenia ich na kilka części. Dzięki temu pobieranie przebiega znacznie szybciej.

Niewątpliwą zaletą Download Manager 6 jest przyjazny i intuicyjny w obsłudze interfejs użytkownika. Obsługa tego oprogramowania nie sprawia trudności także mniej doświadczonym osobom. Pobierane pliki można przeciągnąć i upuścić do programu. Użytkownik może też korzystać z wiersza polecania do wprowadzenia adresu.

Download Manager 6 obsługuje wszystkie przeglądarki, które umożliwiają pobieranie plików, takie jak: Microsoft Internet Explorer, MSN Explorer, AOL, Opera Netscape lub Mozilla.

Gdzie kupić Download Manager 6

To praktyczne oprogramowanie najlepiej jest nabyć pod adresem https://www.vebo.pl/internet-download-manager. Znajdziesz tam informacje na temat programu, licencji i opinie użytkowników. Po zarejestrowaniu programu otrzymasz licencję na używanie Download Manager 6 na jednym urządzeniu. Będziesz mógł także korzystać z dodatkowych opcji, które nie są dostępne w wersji darmowej. Najważniejsze z nich to wbudowany akcelerator. Umożliwia on osiągnięcie maksymalnej wydajności ściągania. Producent zapewnia użytkownikom wsparcie techniczne na wysokim poziomie, a także darmowe uaktualnienia do nowszych wersji tego oprogramowania.

Odwiedź sklep vebo.pl i zwiększ prędkość pobierania plików z Download Manager 6!