Kolorowe warkoczyki syntetyczne – czym są

Kolorowe warkoczyki pozwalają stworzyć wyjątkową fryzurę, która tak naprawdę nie wymaga specjalnej pielęgnacji i na dodatek nie niszczy włosów. Ostatnim hitem są warkocze bokserskie. Ta fryzura robi prawdziwą furorę. Nic dziwnego, skoro jest bardzo wygodna a przy tym bardzo oryginalna.

 

Kolorowe warkoczyki – warkocze bokserskie i afrykańskie

 

Kolorowe warkoczyki bokserskie z syntetycznymi pasmami to jedna z najmodniejszych fryzur ostatnich sezonów. Wyglądają zjawiskowo, są bardzo wygodne i sprawdzają się podczas różnych sytuacji. Dodatkowo kolorowe warkoczyki bokserskie są bardzo kobiece, a dodatkowo wykonamy je nie tylko z pasm włosów o naturalnym kolorze. Bajecznie kolorowe stanowią nowoczesną i bardzo oryginalną ozdobę głowy.

Warto również wspomnieć, że kolorowe warkoczyki to nie tylko warkocze bokserskie. Jeśli marzysz o afrykańskich warkoczykach, również możesz je mieć. Dzięki syntetycznym pasmom, zaplatanym wraz z naturalnymi włosami uzyskasz piękne, długie i jednocześnie kolorowe warkoczyki. Mało tego możesz się nimi cieszyć przed długi czas, bo nie niszczą one w żaden sposób naturalnych włosów. Dodatkowo możesz zapleść sobie warkoczyki różnokolorowe, ombre lub w przenikających kolorach. Warto wspomnieć, że takie kolorowe warkoczyki można wykonać już na naturalnych włosach długości 5-7 cm.

 

Kolorowe warkoczyki – jak dbać o syntetyczne warkocze

 

Fryzurę z syntetycznymi warkoczykami myjemy rozcieńczonym wodą szamponem, masując je delikatnie u nasady. Zazwyczaj raz w tygodniu wystarczy im taka kąpiel. Głowę spłukujemy jak zwykle. Natomiast w momencie, kiedy to warkoczyki zaczynają się mechacić, moczymy je po prostu we wrzątku z dodatkiem odrobiny płynu do naczyń. Dzięki temu zrobią się miękkie i gładkie oraz nabiorą ładnego zapachu.

 

Bogaty wybór kolorowych warkoczyków znajdziesz również na maniolo.pl , cetia.pl , nowinky.pl

 

Zajrzyj również tutaj: ,  https://viankoshop.com/pl/warkoczyki/ ,  https://rerekum.com/pl/warkoczyki/ ,  https://oyalza.com/pl/warkoczyki/ ,  https://delalvar.com/pl/warkoczyki/ , https://vonshu.com/pl/warkoczyki/https://unabigo.com/pl/warkoczyki/