Medycyna estetyczna Łódź – najskuteczniejsze zabiegi odmładzające

Zabiegi medycyny estetycznej zdobywają coraz większą popularność, głównie za sprawą coraz większej liczby nieinwazyjnych rozwiązań i wielu metod opierających się o odmładzanie skóry na naturalnych substancjach. Dzięki temu możemy skutecznie walczyć z oznakami starzenia się skóry oraz korygować pewne niedoskonałości naszej urody. W ofercie gabinetów medycyny estetycznej znajdziemy szeroką ofertę zabiegów, od tych bardzo naturalnych, po mniej lub bardziej inwazyjne. Z pewnością większość osób, będzie się skłaniać w stosunku do naturalnych  metod, stąd przedstawiamy skuteczne zabiegi odmładzające, opierające się na nieinwazyjnych metodach.

Medycyna estetyczna Łódź – Hifu

Hifu to jeden z najskuteczniejszych i zarazem nieinwazyjnych sposobów na odmłodzenie skory twarzy. Jest on bezoperacyjnym odpowiednikiem liftingu twarzy. Metoda działania tego urządzenia polega na emisji wiązki fal dźwiękowych, o określonej głębokości, bez naruszenia wierzchniej warstwy skory. Ultradźwięki  docierając do danej głębokości tkanek, powodują ich i ich wzajemne tarcie, czego skutkiem jest powstanie mikrooparzeń. Powstanie mikrouszkodzeń jest sygnałem dla organizmu, by stymulować skórę do podjęcia działań naprawczych. W wyniku tego produkowany jest kolagen, który zagęszcza i widocznie ujędrnia i napina skórę.

Medycyna estetyczna Łódź – mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa bazuje na tej samej metodzie co Hifu, czyli pobudzeniu skóry do regeneracji, poprzez wykonanie w niej mikrouszkodzeń. Tu jednak zamiast wiązki fal dźwiękowych stosuje się mikroigły umieszczone w specjalnym wałku. Mezoterapia mikroigłowa również stymuluje organizm do produkcji kolagenu i elastyny, dzięki czemu widoczna jest redukcja zmarszczek oraz ogólne odmłodzenie twarzy. Warto stosować ten zabieg równocześnie z innymi naturalnymi zabiegami jak ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym. Pełną ofertę zabiegów znajdziesz tutaj: medycyna estetyczna Łódź.