Opel Adam – samochód nowoczesnej kobiety

Jakie powinno być idealne auto nowoczesnej kobiety? Szybkie i dynamiczne? A może małe i ekonomiczne? Z pewnością nie ma na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi, bowiem jest to kwestia indywidualnych potrzeb i upodobań, a jak wiadomo ile kobiet, tyle opinii. Jednak współczesne panie, wbrew stereotypom, wybierając samochód dla siebie, nie kierują się już kryteriami takimi jak kolor czy wygląd. Zatem, na co zwracają uwagę?

Cechy idealnego auta

Rosnąca wiedza kobiet na temat motoryzacji sprawia, że dokonują bardziej przemyślanych wyborów podczas kupna samochodu oraz zdecydowanie rzadziej od mężczyzn kierują się emocjami. Szczegółowo analizują dane techniczne pojazdu, a głównym kryterium jest bezpieczeństwo. Pojazd musi być przystosowany do przewozu dzieci i posiadać mocowanie fotelików w systemie ISOFIX. Ogromne znaczenie odgrywa, ilość poduszek powietrznych oraz obecność systemów wspomagających kierownicę, jak ABS i ESP. Kolejna rzecz, na którą kobiety zwracają uwagę, to łatwość prowadzenia i parkowania, dobrze, jeśli wóz wyposażony jest w czujniki parkowania i kamerę cofania. Auto musi posiadać także pojemny bagażnik oraz liczne schowki na drobiazgi. I ostatni czynnik – samochód musi być ekonomiczny, dlatego panie częściej wybierają samochody z małymi silnikami i niewielkim spalaniem.

Dlaczego Opel Adam?

Jest to idealne auto dla kobiet, które cenią sobie bezpieczeństwo, wygodę i niezawodność. Opel Adam, to nietuzinkowy samochód z charakterem, który wyróżnia się oryginalnym wzornictwem. Producent umożliwia wprowadzenie modyfikacji wnętrza i wyglądu zewnętrznego, przez co można stworzyć oryginalny i niepowtarzalny model. Samochód przystosowany jest do przewozu 4 osób, posiada wygodne fotele i niską pozycję za kierownicą, dodatkowo szeroko rozstawione koła i duży rozstaw osi sprawiają, że opel Adam prowadzi się łatwo i przyjemnie. Jest wyposażony w poduszki powietrzne – przednie, boczne i kurtyny chroniące głowy, podwójne napinacze pasów bezpieczeństwa przy przednich fotelach, dwa zestawy punktów ISOFIX oraz mocowanie górne. Posiada także, systemy wspomagania ESP i EPS z dodatkowym trybem miejskim oraz funkcję asystenta parkowania wraz z układem ostrzegającym o przeszkodach w martwym polu.

Write a Reply or Comment

Your email address will not be published.