Prezent na 50. urodziny dla ojca

Jazda sportowymi autami to pomysłowy prezent dla ojca lubiącego motoryzację. Podróż Off Road 4×4 jest dobrym podarunkiem dla zwolenników jazdy terenowej. Seans w grocie solnej to świetna okazja do wspólnego świętowania.

Jazda sportowym autem – Ferrari 458 Italia, Nissan GTR, Audi R8 – oryginalny prezent dla fanów motoryzacji

Wiele firm motoryzacyjnych oferuje przejażdżkę pojazdami wyścigowymi, które są spełnieniem marzeń fanów sportowych aut. Na 40. lub 50. urodziny męża warto sprezentować jazdę takimi pojazdami, jak Ferrari 458 Italia, Audi R8 czy Nissan GTR. Uczestnik wybiera swój ulubiony pojazd, którym przejedzie wyznaczoną trasę pod czujnym okiem profesjonalnego instruktora. Szkoleniowiec na początku tłumaczy zasady bezpieczeństwa poruszania się danym autem oraz podczas jazdy daje instrukcje, jak osiągnąć maksymalną prędkość na torze wyścigowym. Uczestnik ma również okazję przejechać się kilkoma samochodami, aby porównać ich moc. Ciężko bowiem znaleźć lepszą okazję do wypróbowania swoich umiejętności na profesjonalnym torze wyścigowym niż próbna jazda Ferrari. Warszawa, Poznań, Radom, Trójmiasto i Kamień Śląski to miasta, gdzie można wypróbować swoich sił za kierownicą jednych z najszybszych aut na świecie!

 

Jazda Off Road – podróż po bezdrożach

Jazda Off Road 4×4 to wspaniała przygoda, podczas której uczestnik musi przejechać trasę po bezdrożach samochodem terenowym dostosowanym do trudnych warunków. Na drodze spotka on elementy piaszczyste i błotniste oraz nagłe wzniesienia i spadki. Na wstępie każdy uczestnik poznaje zasady bezpieczeństwa na trasie. Podczas przejażdżki instruktor będzie podpowiadał, jak poruszać się po danej nawierzchni oraz jak przebyć trasę w najkrótszym czasie. Samochód z napędem 4×4 i wysokim zawieszeniem jest idealnie dostosowany do tych trudnych warunków terenowych, dzięki czemu poradzi sobie w niemal każdym środowisku. Jazda Off Road to oryginalny prezent na 40. lub 50. urodziny dla ojca oraz wszystkich fanów jazdy terenowej, gdzie uczestnik będzie mógł przetestować swoje umiejętności za kierownicą.

 

Seans w grocie solnej

Aby przeżyć tą wyjątkową rocznicę urodzin wspólnie z żoną, warto wybrać się do groty solnej. Jest to miejsce całkowicie wykończone blokami solnymi, gdzie idealna temperatura i wentylacja powodują jonizację soli. Dzięki temu pomieszczenie jest nasycone cennymi pierwiastkami, takimi jak potas, wapń czy żelazo. Jest to idealny pomysł na odpoczynek dla zmęczonego ciała oraz wspólne przeżycie romantycznych chwil. Prezent jest szczególnie skierowany do osób z problemami z drogami oddechowymi oraz układem pokarmowym. Seans w grocie solnej to również świetny prezent na rocznicę ślubu.

 

Artykuł sponsorowany

Write a Reply or Comment

Your email address will not be published.