Profesjonalne pędzle do makijażu

Aby zawodowo robić innym kobietom perfekcyjny makijaż, trzeba mieć duże doświadczenie oraz wiedzę wyniesioną z licznych kursów. Należy używać kosmetyków dobrej jakości i umiejętnie dobierać je do typu urody, a także preferencji klientek. Nie bez znaczenia jest także, jakich pędzli do makijażu używamy.

Pędzle do podkładu

Dobrze nałożony pokład gwarantuje, że make-up będzie trwały i każda kolejna warstwa nakładanych kosmetyków będzie prezentować się znakomicie. Można nakładać kosmetyk opuszkami palców i potem delikatnie go wklepywać, ale po co brudzić ręce? Do stworzenia bazy pod makijaż idealnie nadają się pędzle Hakuro, ponieważ nałożony nimi podkład wygląda naturalnie i na długo utrzymuje się na skórze. Można je zobaczyć w ofercie internetowej wielu sklepów, np. https://drogeria.pl/firm-pol-1448974289-Hakuro.html. Dzięki używaniu pędzli w różnych rozmiarach kosmetyk można rozprowadzić równomiernie po całej twarzy i precyzyjnie nałożyć go także w dość trudno dostępnych miejscach, jak np. na skrzydełka nosa.

Pędzle do pudru

Bronzer oraz puder również warto aplikować za pomocą pędzli Hakuro. Dzięki różnym kształtom główki i rodzajom włosia przybory tej polskiej marki nadają się do nakładania pudrów sypkich, prasowanych oraz mineralnych, a kosmetyk równomiernie rozprowadzany jest po całej twarzy. Czasami bronzer nałożony pędzlem złej jakości tworzy na buzi plamy; zdarza się też, że zostaje na niej włosie. Jednak właściwie czyszczone i przechowywane pędzle Hakuro pozwalają uniknąć podobnych sytuacji.

Pędzle do różu

Umiejętne nałożenie różu i kosmetyków rozświetlających sprawia, że twarz wygląda naturalnie. Pomaga również wyregulować jej kontury i uwypuklić kości policzkowe. Jest to czynności wymagająca precyzji, gdyż jedno niedokładne pociągniecie pędzlem może zepsuć cały efekt, zwłaszcza podczas aplikacji różu. Nałożenie kosmetyku w optymalny sposób ułatwiają równo ścięte pędzle Hakuro, za pomocą których można wymodelować kości policzkowe, a potem delikatnie rozetrzeć krawędzie różu nałożonego na policzki.

Pędzle do korektora

Płynny lub kremowy korektor nałożony punktowo pomaga ukryć drobne niedoskonałości cery. Czasem trudno zamaskować przebarwienia w trudno dostępnych częściach twarzy, np. w kącikach oczu, bez pobrudzenia ich okolic. Jednak pędzle Hakuro umożliwiają tę niełatwą czynność. Mają bowiem główkę w kształcie płaskiego języczka, wykonaną z włosia syntetycznego, która umożliwia precyzyjną aplikację korektora w odpowiednie miejsce.

Pędzle do cieni do powiek

Szybkie i dokładne pomalowanie powiek ma znaczenie zwłaszcza podczas wykonywania porannego makijażu. Albo w każdej innej sytuacji, gdy jest mało czasu, a make-up musi być perfekcyjny. Idealne pędzle oprócz nałożenia cieni pozwalają także na ich rozprowadzenie na powiekach. Są przy tym małe i miękkie, wykonane z naturalnego włosia. Tak jak pędzle Hakuro.

Pędzle do brwi

Makijaż brwi jest nie mniej ważny niż makijaż reszty twarzy. Aby kosmetyk został dokładnie nałożony, szczoteczka pędzelka powinna być zrobiona z naturalnego włosia i ścięta na skos. Dzięki takiej główce pędzel może służyć również do aplikacji eyelinera. Używając go, można mieć pewność, że kreska na powiece będzie cienka i równa.

Dobrej jakości przybory do makijażu będą służyły przez lata. Warto więc zainwestować w zestaw pędzli Hakuro i mieć pewność, że za każdym razem wykonany nimi makijaż będzie doskonały.

Write a Reply or Comment

Your email address will not be published.