Rozpoczynamy sezon plażowy!

Lato to czas, w którym decydujemy się odsłonić trochę więcej swojego ciała. Wielomiesięczne ćwiczenia i żmudne kształtowanie sylwetki, najczęściej lubimy prezentować na plaży. Aby osiągnąć wymarzony efekt, do pełni szczęścia potrzebujemy wyjątkowego stroju kąpielowego.

Stroje kąpielowe dwuczęściowe

Jednym z najczęściej kupowanych strojów kąpielowych, które zakładamy na plaży, są stroje dwuczęściowe. Składają się z górnej części – biustonosza oraz dolnej – dopasowanych majtek. To właśnie taki typ bielizny plażowej, w porównaniu z jednoczęściowym strojem, pozwala na swobodne opalanie brzucha czy pleców. Współczesne stroje kąpielowe dwuczęściowe, dzielą się na te z usztywnianymi miseczkami – idealnie podtrzymujące i formujące np. duży biust oraz na tzw. bikini – z miękkimi wkładkami modelującymi. Majtki strojów dwuczęściowych, z reguły przypominają kształtem figi, jednak zdarzają się również bardzie odważne. W tym sezonie, warto postawić na intensywny kolor i ciekawy wzór, który pięknie skomponuje się z letnią opalenizną i zdecydowanie wyróżni nas z jednolitego tłumu.

Stroje kąpielowe jednoczęściowe

Taki typ mody plażowej, jest popularny zarówno wśród starszych jak i młodszych kobiet. Dzięki nowoczesnym fasonom, strój kąpielowy jednoczęściowy równie pięknie podkreśla kobiece kształty, co minimalistyczne bikini. Dzięki ciekawym rozwiązaniom, takim jak wiązanie stroju na szyi oraz łączenie fig z biustonoszem jedynie w przedniej części stroju, możemy z łatwością znaleźć konsensus między dwuczęściowym strojem kąpielowym, a tym bardziej zabudowanym, ( z przodu wygląda jak monokini, z tyłu jak strój składający się z dwóch części). Jednoczęściowy strój ma także dwa przeznaczenia – na plażę oraz na basen. Piękne elementy zdobiące, marszczenia oraz modelujące biust wkładki usztywniające, pomogą ukryć niedoskonałości i wydobyć piękno z każdej plażowiczki.

Wybieraj świadomie

Pamiętaj aby podczas kupowania stroju kąpielowego, przemyśleć kilka ważnych kwestii, np. w którym typie bielizny plażowej czujesz się najwygodniej. Jeśli zależy ci na wyeksponowaniu swojego ciała i opaleniu większej powierzchni skóry, polecamy stroje kąpielowe dwuczęściowe. Dla pań, którym zależy na ukryciu mankamentów swojej sylwetki i jednoczesnym wymodelowaniu figury, zalecamy kupno stroju kąpielowego dwuczęściowego. Piękne i efektowne modele strojów kąpielowych, możecie obejrzeć tu: https://ulubionabielizna.pl/pol_m_Stroje-kapielowe-106.html. Mimo to, najważniejszym elementem, który powinien decydować o wyborze tego typu odzieży nie jest moda i obecne trendy, ale dobrze dopasowany do naszej sylwetki krój i kolor stroju kąpielowego.

 

Artykuł sponsorowany

Write a Reply or Comment

Your email address will not be published.