Sprzęt klasy premium do Twojego domu

Premium AGD znajduje coraz częściej miejsce w naszych domach i mieszkaniach. Zależy nam bowiem nie tylko na eleganckiej aranżacji wnętrz, ale również odpowiedniej dbałości o nie, w czym wydatnie pomagają sprzęty z półki premium AGD. W które z nich szczególnie warto się zaopatrzyć i jakie są ich zalety?

Mopy bioniczne – sterylna czystość mieszkań

Mop Hizero 4in1 to jedno z tych urządzeń premium AGD, które powinno znaleźć się w każdym domu. Oszczędność czasu, miejsca, gwarantowania sterylna czystość podłóg i ciekawy design – to główne atuty tego urządzenia. W momencie zaprezentowania go na rynku zostało okrzyknięte drugą rewolucją w sprzątaniu. Pozwala bowiem efektywnie zastąpić tradycyjne mopy i odkurzacze, zajmuje zdecydowanie mniej niż one razem miejsca, a do tego jest wyjątkowo łatwe w użytkowaniu. Mopy bioniczne wykonują bowiem funkcje odkurzania podłóg zarówno z sypkich, jak i rozlanych zanieczyszczeń, po czym myją podłogę oraz suszą, a po zakończeniu całego procesu czyszczą się samoczynnie. Wyposażenie mopa w baterię litowo-jonową, ładowaną w stacji dokującej, powoduje, że za urządzeniem nie ciągnie się kabel zasilający i nie trzeba go przełączać z gniazdka do gniazdka przechodząc do innych pomieszczeń. Czas jej działania całkowicie wystarcza na sprzątnięcie ponad 100 m2 powierzchni.

Sterylna czystość po sprzątaniu mopem bionicznym Hizero jest możliwa dzięki separowaniu zabrudzeń od wody, którą myta jest podłoga. Dzięki temu mycie wykonywane jest wyłącznie czystą wodą, a jedynie aby uzyskać świeży zapach, można dodać do pojemnika z nią odrobinę specjalnego płynu czyszczącego.

Kolejny z atutów sprzątania mopem Hizero to jego wyjątkowo cicha praca, którą docenią szczególnie rodzice małych dzieci lub opiekunowie zwierząt, które źle reagują na głośne hałasy tradycyjnych urządzeń sprzątających. Sprzątanie mopem można wykonać spokojnie w trakcie drzemki w dzień małego dziecka, nie narażając również naszych czworonożnych pupili na zbędny stres.

Gdzie można kupić sprzęt Hizero 4in1?

Sterna Polska to jedyny oficjalny dystrybutor sprzętu klasy premium AGD w naszym kraju. W ofercie sprzedażowej znajdują się tak cenione urządzenia jak mopy bioniczne Hizero, akcesoria do prasowania Innosteam czy urządzenia kosmetyczno-medyczne Platiumed. Wysoka jakość wszystkich oferowanych urządzeń, ich elegancki design oraz nowatorskie rozwiązania technologiczne sprawiają, że są one niezbędnymi elementami wyposażenia luksusowych domów i mieszkań, ułatwiając ich mieszkańcom codzienne życie.