Sztuczne oświetlenie w prawidłowym rozwoju roślin

Growshop to jeden z najnowocześniejszych sklepów ogrodniczych. Jest to sklep internetowy, ale w większych miastach takich jak Kraków czy Katowice sklepy growshop są również sklepami stacjonarnymi. Asortyment w tych sklepach jest bardzo duży. Można tu zaopatrzyć się w odpowiednie rośliny czy nasiona roślin nam potrzebnych, w całe systemy nawadniania, systemy hydroponiczne, wszelkie ogrodnicze akcesoria czy lampy do oświetlenia i nagrzania roslin. To właśnie w tym sklepie można zakupić oświetlenie typu lumatek. Lumatek to elektroniczny układ zapłonowy do dwóch lamp. Jest to cyfrowy rodzaj zasilania elektronicznego, dzięki któremu można dwukrotnie zwiększyć wydajność świetlną. Wspomniany układ zapłonowy jest umieszczony w specjalnej obudowie z aluminium, jest cichy, mocno się nie nagrzewa i bardzo oszczędny. Posiada inteligentny procesor, ma dłuższą wydajność a jego miękki start znacznie zwiększa żywotność. Ogrzewane przez lumatek rośliny nie zawsze potrzebują dużej ilości prądu, wspomniane lampy regulują dostawy oświetlenia, przez to znacznie oszczędza się na prądzie.
Na rynku można nawet znaleźć super lumatek, który ma czterostopniową regulacje, z której bardzo dobrze jest korzystać. Właśnie dzięki tej czterostopniowej regulacji można znacznie zaoszczędzić prąd.
Lumatek | Flora&Fauna
Firma lumatec zaprojektowała też specjalne lampy, które doskonale współgrają razem z systemami zapłonowymi lumatek. Lampy posiadają 90 000 lumenów i mają określoną swoją żywotność na około 24 000 godzin.
Growshop to sklep ogrodniczy, który sprzedaje zarówno całe systemy zapłonowe lumatek jak również lampy i żarówki danej firmy.
Oprócz całych systemów oświetleniowych w growshop można także zakupić: programatory i sterowniki, nawozy, folie refleksyjne, jednym słowem wszystko co jest nam potrzebne do uprawy roślin.
Dzięki takim sklepom jak growshop możemy w jednym miejscu lub w jednej przesyłce otrzymać wszystkie potrzebne nam artykuły. Czasami dzięki wyprzedażom, w sklepie tym możemy się zaopatrzyć w towary, które normalnie mają bardzo wysokie ceny. Przesyłki z internetowych sklepów growshop otrzymujemy nieuszkodzone, dobrze zabezpieczone, prosto pod drzwi naszego domu czy mieszkania. Klienci są bardzo zadowoleni z usług tego sklepu ogrodniczego.

Zobacz też: Lumatek | Flora&Fauna

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Write a Reply or Comment

Your email address will not be published.