Sztuczne włosy

Jeśli zależy Ci na tym, aby przedłużyć i zagęścić włosy bez ryzyka, sięgnij po dopinki clip in.

Niski koszt dopinek sprawia, że kobiety coraz częściej sięgają po tę formę przedłużania, by sprawdzić, jak będą prezentować się w innej fryzurze.

Pasma włosów syntetycznych są mało inwazyjną metodą zagęszczania i przedłużania włosów lulany.pl

Doczepiając pasma włosów w domowym zaciszu lulany.pl, stworzysz popularne i modne w ostatnim czasie ombre. Naturalny wygląd doczepianych pasm sprawia, że twoja fryzura będzie bardziej okazała.

W krótką chwilę za pomocą spinek dołączonych do pasm włosów możemy je odpinać i przypinać co nie niszczy naturalnych włosów.

Tanie włosy wykonane z syntetycznego włókna można prostować bez ryzyka uszkodzenia ich poniżej 110 °C. Są odporne na ciepło.

Świetnie rozwiązanie na przyjęcie urodzinowe dla dzieci. Każda dziewczynka chciałaby zmienić swój naturalny kolor bez farbowania. Teraz to możliwe dzięki pasmom przedłużającym włosy. Doczepiając pojedyncze pasma włosów w kolorze niebieskim bądź zielonym, nadasz swojej fryzurze charakteru i zadziorności. Świetnie sprawdzi się na koncercie rockowym lub festiwalu. Podczas wakacji młode dziewczyny eksperymentują ze swoim wyglądem. Tanie sztuczne włosy pozwolą ocenić Ci czy dobrze wyglądasz w innym kolorze włosów. Dzięki doczepionym włosom poczujesz się bardziej pewnie i kobieco. Nieudana wizyta u fryzjera to już nie problem. Bez wychodzenia z domu możesz przedłużyć sobie włosy na taką długość, jaką potrzebujesz. By potem tworzyć najbardziej wymyślne fryzury i uczesania. Doczepiając dodatkowe pasma włosów, zwiększasz ich objętość. Osoby o cienkich włosach przy pomocy doczepianych pasm, mogą zagęścić swoje włosy. Im więcej pasm wybierzesz, tym twoja fryzura staję się dużo ładniejsza. Wybieraj włosy syntetyczne na stornie lulany.pl