Wykorzystaj BON TURYSTYCZNY na Mazurach!

To już ostatni dzwonek, aby wykorzystać BON TURYSTYCZNY, który został stworzony, aby zapewnić wsparcie polskim rodzinom, a jednocześnie podnieść na nogi branżę turystyczną w niewątpliwie trudnym dla niej okresie związanym z pandemią COVID-19. Dokument elektroniczny w kwocie 500 złotych przysługuje na każde dziecko i można dzięki niemu skorzystać z usług hotelarskich na terenie całego kraju do końca marca 2022 roku.

Bon turystyczny na Mazurach

Myśląc o wakacjach w Polsce, najczęściej przychodzą nam do głowy malownicze Tatry bądź nadmorskie miejscowości. Warto jednak pomyśleć o alternatywie, jaką będzie czas spędzony z dziećmi w Krainie Tysiąca Jezior słynącej z najpiękniejszych zbiorników wodnych oraz bajkowych lasów. Warmia i Mazury stwarzają nieograniczone możliwości do familijnego wypoczynku, zwiedzania oraz oddawania się ulubionym sportom na świeżym powietrzu. Z bonu turystycznego mogą skorzystać posiadacze minimum jednego dziecka, którego wiek nie przekracza osiemnastu lat. Na każde dziecko przysługuje jeden bon, którego wysokość wynosi 500 złotych. Wyjątkiem są dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności – na nie przysługuje aż 1000 zł. Bon przysługuje niezależnie od wysokości dochodów.

Bon turystyczny na Mazurach można wykorzystać w urokliwym miejscu usytuowanym w środku malowniczego lasu, graniczącym z jeziorem, którego widok gładkiej tafli pozwoli na relaks w wyjątkowych okolicznościach przyrody. Mowa o Jabłoń Lake Resort – niezwykłym obiekcie, które na długo zachowa się w pamięci każdego gościa. Resort mieści się w samym sercu Puszczy Piskiej, która stanowi oazę spokoju oraz miejsce niezwykle bliskie naturze. Można tutaj odpocząć od codziennego zgiełku wielkiego miasta, wykąpać się w jeziorze Brzozolasek (zbiornik wodny pierwszej klasy czystości), łowić ryby, uprawiać liczne sporty, spacerować oraz cieszyć się czasem wspólnie spędzonym z rodziną. Jabłoń Lake Resort to miejsce, które zachwyca nie tylko położeniem wśród nieustannie zachwycającej przyrody. To resort zasługujący na uznanie również ze względu na przyjazną obsługę, atrakcyjne ceny, a także gustownie urządzone, schludne pokoje, które także pozytywnie wpłyną na komfort wypoczynku. Dodatkowym atutem polecanego miejsca jest serwowana tutaj kuchnia. Cenieni szefowie kuchni zwracają się ku naturze, słuchają pór roku i wybierają najwyższą jakość, serwując dania przygotowywane z regionalnych, starannie wyselekcjonowanych składników. Więcej na temat tego niezwykłego miejsca można znaleźć pod adresem: https://jablon-resort.pl/bon-turystyczny/