Zabawki dla dziewczynki 5 lat

Gdy myślimy o zakupie fajnej zabawki dla pięciolatki, do głowy przychodzą nam różne pomysły. Bardzo popularne ostatnimi czasy są wszelkiego rodzaju interaktywne zwierzątka, które dziewczynka może głaskać i tresować. Niektórzy rodzice uważają, że to czas na pierwszego, jeszcze dziecięcego laptopa, na którym dziecko zacznie uczyć się rozkładu literek na klawiaturze, dodawania i pisania. Jeszcze inni dorośli myślą, że najlepszym prezentem może być tablet, na którym pięciolatka będzie mogła dowoli grać w gry i oglądać bajki. Jednak większość współczesnych zabawek zatrzymuje dzieci w domu. Narzekamy, że na podwórkach nie słychać już grup bawiących się dzieci, jednak podsuwając im niewłaściwe zabawki, sami ograniczamy im wyjścia. Dlatego też wybierając kolejna zabawkę zastanówmy się, czy może ona w jakiś sposób aktywizować nasze dziecko.

Ruch na świeżym powietrzu jest bardzo ważny dla prawidłowego rozwoju dziecka. Im maluchy więcej biegają po podwórku, wspinają się po drabinkach, czy jeżdżą rowerami, tym lepiej. Pocenie się podczas zabawy wpływa korzystnie na ich układ odpornościowy, a balansowanie ciałem utrzymuje dzieci w dobrej kondycji. Ostatnim hitem, jeśli chodzi o zabawę na świeżym powietrzu, stały się gokarty na pedały. Maluchy pokochały je bezgranicznie, a na wielu osiedlach „gokartowe bandy” ciężko jest zagonić do domu, tak bardzo wciąga je zabawa. Czy dziewczynki mogą w niej uczestniczyć? Tak, a wręcz dumnie ścigają się z chłopcami pojazdami dedykowanymi specjalnie dla nich.

Ikoną w tej grupie pojazdów są bezpieczne gokarty Berg Buddy. Biało-różowy model dedykowany jest dziewczynkom.

gokart na pedały dla dziewczynki Berg Buddy-białyzabawka

To ulubione kolory chyba każdej małej kobietki. Dziewczęcy wygląd może zmylić chłopców. Gokart w niczym nie ustępuje „zwykłej” wersji. Jest tak samo stabilny i wytrwały, jak inne modele. Posiada nawet skrzynię biegów BFR, która pozwala na jazdę do tyłu. To, co ucieszy rodziców, to fakt, że pojazdy z serii Berg Buddy rosną razem z dzieckiem. Dzięki możliwości ustawienia kierownicy i siedziska, może nim jeździć nie tylko pięciolatka, ale również i ośmiolatka.

Dlaczego gokart jest dobrym pojazdem da dziewczynki? W przeciwieństwie do roweru nie przysporzy jej siniaków podczas nauki jazdy. Pięciolatka nie zrazi się do prowadzenia pojazdów, gdy od pierwszej jazdy gokartem poczuje, że ma nad nim całkowitą kontrolę. Gokart prowadzi się intuicyjnie, a siedzi na nim stabilnie i wygodnie. Dlatego jeśli chcesz sprawić swojej księżniczce wspaniały prezent, zamiast kolejnej elektronicznej zabawki wybierz gokart!

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

 

Write a Reply or Comment

Your email address will not be published.