Modelowanie sylwetki – jaką skuteczną metodę wybrać

Chyba każda z odchudzających się Pań może stwierdzić, iż pewne partie ciała są bardziej odporne na wysmuklenie od innych. Jeżeli mimo stosowanej diety i treningów, obwód nadal się nie zmniejsza, wtedy z pomocą przychodzimy my, zespół Coco-Time. Dzięki ultranowoczesnym urządzeniom kosmetycznym jesteśmy w stanie przeprowadzić szereg zabiegów upiększających. Jednym z nich jest modelowanie sylwetki. Z nami pozbędą się Państwo niechcianej tkanki tłuszczowej z każdej problematycznej partii ciała. Doskonałym na to sposobem jest zabieg MAGNIFICO II PREMIUM, który postaramy się Państwu przybliżyć.

Na czym polega skuteczna metoda walki o szczupłą sylwetkę?

Tego, czego nie są w stanie w krótkim czasie załatwić ćwiczenia i dieta, nie będzie wyzwaniem dla liposukcji ultradźwiękowej. To o nią oparte jest bowiem działanie MAGNIFICO II PREMIUM. Zabieg ten jest poprzedzony pokryciem skóry żelem, a dokładniej gliceryną. Terapia właściwa to nic innego, jak masaże wykonywane za pomocą głowic podłączonych do maszyny. Najpierw używana jest głowica, która rozgrzewa tkanki. Takie pobudzenie do pracy jest możliwe dzięki emisji promieniowania podczerwonego. Po takim przygotowaniu skóry przychodzi kolej na zastosowanie głowicy ultradźwiękowej. To ona rozbija komórki tłuszczowe, dzięki czemu efektywniej są spalane. Jest to bezinwazyjna i bezbolesna metoda, która skutecznie oddziela tkankę tłuszczową od innych tkanek. Właśnie dzięki swojemu działaniu jest tak niezwykle skuteczna. Jest to terapia, która dzięki serii zabiegów widocznie poprawi sylwetkę. Rekomendowane jest ich co najmniej sześć, wykonywanych co tydzień, ale rezultaty można dostrzec już po pierwszym zabiegu.

Skuteczne wyszczuplenie a różne partie ciała

Modelowanie sylwetki to proces, który możemy przeprowadzić na prawie każdym centymetrze ciała. Zarówno, jeżeli chcemy usunąć tłuszcz z tzw. boczków, z brzucha, ud, czy pośladków, odbywa się to w ten sam sposób, poprzez liposukcje ultradźwiękową. Jedynym odstępstwem od tej reguły są ramiona, na których nie mogą być zastosowane ultradźwięki. W takim przypadku działanie urządzenia ogranicza się jedynie do zastosowania podczerwieni.

Ultradźwięki – dla kogo będą skuteczne

Ten zabieg powinny rozważyć osoby zmagające się z nadmiarem tkanki tłuszczowej, ale nie tylko. MAGNIFICO II PREMIUM doskonale spisze się również przy problemach z cellulitem. Jednocześnie, eliminacja tkanki tłuszczowej i tzw. pomarańczowej skórki, to nie jedyne zalety tej maszyny. Zastosowanie masaży ultradźwiękami doskonale wpłynie również na jędrność skóry. Po zabiegach będzie ona bowiem o wiele bardziej napięta i elastyczna.

Zapraszamy do Wrocławia https://coco-time.pl/magnifico-ii-premium/!