Uchwyt na telefon – jaki wybrać

Aplikacje w dzisiejszych telefonach pozwalają korzystać z nich jak z nawigacji GPS. Jednocześnie zastępują tym samym tradycyjną mapę, która de facto podczas jazdy rowerem jest nieporęczna. Poza tym aplikacje te również zastępują licznik rowerowy i urządzenie do śledzenia naszych treningów. Po prostu mamy wszystko w jednym urządzeniu. Tylko powstaje pytanie, jak używać ich podczas jazdy rowerem? I tu mamy rozwiązanie – uchwyt na telefon do roweru!

Nie oszukujmy się – tradycyjne mapy odchodzą z użytkowania, także w rowerowym świecie, gdzie wyparły je nawigacje, a teraz smatrfon. To właśnie dzięki niemu masz na bieżąco do map, przy okazji kontrolując postępy swojego treningu oraz odbierać połączenia telefoniczne. Dodatkowym plusem użytkowania w ten sposób swojego telefonu, jest fakt, że wystarczy zakupić uchwyt na telefon i brak dodatkowych kosztów.

Należy pamiętać, że każdy uchwyt jest inny i wszystko zależy od naszego budżetu. Podstawowe modele uchwytów na telefon do roweru znajdziemy już nawet za około 30 zł. Oczywiście im bardziej zaawansowany uchwyt tym cena wzrasta.

Duży wybór uchwytów na telefon znajdziesz na maniolo.pl