Co obejmuje audyt hoteli?

Prowadzenie jednego hotelu, może być tak samo trudne jak prowadzenie całej sieci, jeśli od samego początku nie wdrożyliśmy odpowiednich rozwiązań, ułatwiających nam codzienną pracę oraz kontrolę zatrudnionych przez nas osób. Dobrze więc przynajmniej co kilka lat zamówić audyt u grupy specjalistów, aby mieć pewność, że wszystkie operacje w naszym biznesie są przeprowadzane prawidłowo. Powinniśmy jednak zacząć od początku, sprawdzenie jakich działań obejmuje taka usługa?

Bazując na stronie inwestujwhotele.pl, możemy się dowiedzieć, że audyt przeprowadzany przez tę konkretną grupę ekspertów obejmuje takie kwestie jak:

  • Audyt operacyjny (między innymi: sprzedaż, marketing, recepcja, zasoby ludzkie),
  • Audyt gastronomiczny (menu restauracyjne, zakupy, dostawcy, gospodarka magazynowa),
  • Audyt prawny (obszary korporacyjne, prawne, kwestie konsumenckie, kontrakty),
  • Audyt finansowy (przepływ środków pieniężnych, zobowiązania i należności, windykacja).

Jak więc możecie spojrzeć, zamawiając tego typu usługę możecie być pewni, że najważniejsze kwestie związane z prowadzeniem hotelu na pewno będą zbadane przez audytora.

Komu zlecić wykonanie audytu hotelowego?

Wyżej wymieniliśmy stronę inwestujwhotele.pl i naszym zdaniem jest to odpowiednie miejsce, w którym można znaleźć kontakt do doświadczonych specjalistów. Jeśli masz wątpliwości, czy na pewno skorzystanie z tego typu usługi obetnie Twoje koszty oraz zwiększy rentowność, nie wahaj się wykonać połączenie na jeden ze wskazanych numerów na stronie.

Pełen zakres usługi poznasz klikając tutaj: audyt hoteli.

Write a Reply or Comment

Your email address will not be published.