Elektroniczne papierosy, czyli jak oszczędzać na paleniu

Palenie papierosów staje się coraz droższym nałogiem. Z roku na rok akcyza podnosi i tak już wysokie ceny papierosów. Poza tym coraz więcej pojawia się powodów na rzucanie palenia, ale jeśli nadal nie możesz rzucić, to istnieje kilka sposobów, by nie wydać całej wypłaty na ten zgubny nałóg.

Można wymienić kilka sposobów jak oszczędzić na paleniu.

Zacznijmy może od hurtowni papierosów. Taka opcja sprawdza się jedynie w przypadku zakupu co najmniej 10 paczek papierosów.

Można pokusić się również o zakup papierosów za granicą. W krajach z mniejszą akcyzą paczka kosztuje ok. 6 zł. Ale uwaga! Trzeba mieć na uwadze, że z krajów o niskiej akcyzie można przywieźć 10 paczek transportem morskim lub lotniczym, a transportem ziemnym tylko 2 paczki, więc nie jest to duża oszczędność.

Kolejnym sposobem na zaoszczędzenie trochę grosza są elektroniczne papierosy. Co prawda na start trzeba wydać trochę więcej pieniędzy. Najprostszy zestaw kosztuje około 100 zł, a do tego potrzebujesz również liquidów. 1 ml płynu to odpowiednik 1 paczki tradycyjnych papierosów. Dodatkowo do liquidu można zakupić aromaty, części zamienne i inne dodatki.

Ostatnią propozycją taniego palenia jest zakup tytoniu i skręcanie własnych papierosów. Do skręcania własnych papierosów potrzebujesz tytoń, najlepiej dobrej jakości oraz filtry i bibułki. Możesz skręcać je ręcznie lub dla własnej wygody kupić maszynkę do skręcania papierosów.

Podsumowując, wniosek nasuwa się jeden. Możesz za pomocą różnych sposobów różnie zaoszczędzić. Tylko ty sam wybierzesz, który sposób najbardziej Ci odpowiada i oszczędzaj.

Zajrzyj również tutaj:  https://viankoshop.com/pl/e-papierosy/ ,  https://rerekum.com/pl/e-papierosy/ ,  https://oyalza.com/pl/e-papierosy/ ,  https://delalvar.com/pl/e-papierosy/ , https://vonshu.com/pl/e-papierosy/ , https://unabigo.com/pl/e-papierosy/

 

Popularne tagi : elektroniczne papierosy , akcesoria zamienne , e papierosy , e papierosy tanie , e papierosy tanio , lulany.pl , cetia.pl , nowinky.pl