Jak wybrać idealny pierścionek zaręczynowy?

Pierścionki zaręczynowe stanowią biżuterię, która służyć nam będzie przez całe życie. To dlatego wybór tego idealnego jest tak ważny i staje się wyzwaniem dla wielu osób. Przede wszystkim musi być piękny, a także symboliczny, ponieważ jest to gwarancja wejścia na nowy etap w życiu i związku. To symbol wielkiej zmiany, który będzie podziwiany przez długie lata. Powinien być również wysokiej jakości. Zdecydowanie większość Panów wybiera złote pierścionki zaręczynowe. Jednak każdy pierścionek powinien być inny i musi pasować do przyszłej panny młodej. Podczas wyboru idealnego, konieczne jest pojęcie definicji koloru złota, fasonu, rozmiaru, a także rodzaju kamienia. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi poradami, które ułatwią wybór idealnego pierścionka zaręczynowego.

Fason pierścionka

Ważnym elementem podczas wyboru tego idealnego pierścionka jest zwrócenie uwagi na to, jaki fason biżuterii nosi przyszła panna młoda. W przypadku drobnej i delikatnej biżuterii idealnym rozwiązaniem będzie elegancki i dyskretny wzór. Doskonałym wyborem, który sprawdzi się za każdym razem, jest klasyczny pierścionek zaręczynowy z centralnie umiejscowionym kamieniem. To właśnie w tym fasonie kamień pięknie załamuje światło, a to sprawia, że jego blask, jest olśniewający i zapiera dech wybrance. Decydując się na klasyczny fason, każdy mężczyzna może mieć pewność, że wręczony pierścionek będzie robił wrażenie i spodoba się partnerce.

Kolor złota – pierścionki zaręczynowe z białego złota

Kolejną kwestią, na którą warto zwrócić uwagę, jest kolor złota. W tym wypadku również można brać pod uwagę kolor biżuterii, którą przyszła narzeczona nosi na co dzień. Jeżeli wybranka najczęściej wybiera srebro, to naszą sugestią jest pierścionek, który wykonany jest w białym złocie. Dzięki temu będzie on współgrał z resztą biżuterii. Dla kobiet, które nie mają sprecyzowanych preferencji co do koloru biżuterii, polecamy pierścionki z dwukolorowego złota. Oba te rozwiązania są wyjątkowe i odbiegają nieco od standardowej wersji pierścionków z żółtego złota.

Write a Reply or Comment

Your email address will not be published.