Metody zagęszczania włosów

Współczesna medycyna bywa bezsilna w starciu z problemem wypadania włosów. Kuracje farmakologiczne, poddawanie się nowoczesnym zabiegom mającym pobudzić cebulki do wzrostu i używanie specjalistycznych kosmetyków z aktywnymi składnikami mogą kończyć się fiaskiem i ogromnym rozczarowaniem. Na szczęście, osoby borykające się z nadmiernym wypadaniem włosów albo walczące z łysieniem plackowatym i innymi chorobami nie muszą godzić się ze swoim losem. Peruki naturalne i syntetyczne nie są już jedynymi środkami umożliwiającymi dodanie sobie utraconej pewności siebie. Odpowiedzią na rosnące potrzeby okazuje się być zagęszczanie włosów.

Zagęszczanie ultradźwiękowe – metoda na długie, gęste włosy

Bezpieczne, bezinwazyjne i niezwykle efektowne… Zagęszczanie włosów metodą ultradźwiękową jest jednym z najnowocześniejszych sposobów na dodanie puklom objętości i pożądanej długości. Rewolucyjna metoda polega na mocowaniu pasemek do naturalnych włosów przy pomocy fal ultradźwiękowych. Co ważne, do połączenia obu materiałów nie używa się ciepła, dzięki czemu delikatna struktura włosów nie zostaje uszkodzona. Zagęszczanie przy pomocy zaawansowanej technologicznie aparatury nie wpływa negatywnie na kondycję skóry głowy i zapewnia długotrwały, bardzo naturalny efekt. Ze względu na specyfikę wykonania zabiegu, zagęszczanie ultradźwiękowe polecane jest osobom, których celem jest głównie przedłużenie własnych włosów.

Systemy włosów – rewolucja na rynku 

W ostatnich latach coraz większa rzesza osób borykających się z łysieniem decyduje się na zagęszczanie włosów metodą systemową. Co to takiego? To rewolucyjne rozwiązanie pozwalające na uzyskanie maksymalnie naturalnego, subtelnego rezultatu, niezależnie od tego, czy chcemy uzupełnić włosy na całym skalpie, dyskretnie zakamuflować prześwity przy skroniach czy przykryć włosami dużą bliznę zlokalizowaną z tyłu głowy. Systemu włosów nie kupimy w zwykłym sklepie z perukami syntetycznymi czy naturalnymi. Uzupełnienia systemowe są bowiem „szyte na miarę” – mocowane na specjalnej bazie wykonywane są od podstaw według preferencji danego klienta. Idealnie dopasowane do naturalnego koloru, stopnia skrętu i struktury włosów pasma zlewają się z wyrastającymi z głowy puklami, zapewniając poczucie komfortu niezależnie od okoliczności. Dzięki idealnemu dopasowaniu, linia czoła czy miejsce mocowania taśm są niezauważalne. Mimo tego, że czas realizacji systemu jest stosunkowo długi, a cena usługi wysoka, to inwestycja jest warta całego wkładu, co potwierdzają liczne zastępy zadowolonych użytkowników systemów uzupełnień włosów.

Zagęszczanie laserowe

Technika zagęszczania i przedłużania laserowego gwarantuje subtelny i bardzo dyskretny efekt. Wyrastające z głowy włosy łączone są z dodatkowymi pasmami urządzeniem emitującym wiązkę laserową. Między pasmami powstają wyróżniające się wysoką trwałością nanołączenia, które ciężko dostrzec gołym okiem i które są odporne na czynniki zewnętrzne (w tym wysokie temperatury). Ze względu na nieprzeciętną wytrzymałość, zagęszczenie laserowe cenione jest przez osoby prowadzące aktywny tryb życia. Zagęszczone tą metodą pukle w nienagannym stanie będą służyć około 4-6 miesięcy.

Peruki naturalne i syntetyczne zamiast zagęszczania

Alternatywą dla kosztownych metod zagęszczania włosów są peruki naturalne i syntetyczne. W renomowanych salonach Rokoko peruki Kraków oraz Rokoko peruki Katowice znajdziesz „zastępcze fryzury” wykonane z naturalnych lub syntetycznych włosów. Nowoczesne peruki odpowiednio dopasowane do typu urody i skóry głowy z powodzeniem zastępują utracone pasma. Warto jednak mieć świadomość, że peruka wymaga odpowiedniej troski o jej strukturę – starannego mycia, nawilżania, czesania i przechowywania. Wszystkie zabiegi dotyczące peruk powinny być dostosowane do konkretnego typu wyrobu i zgodne z zasadami sztuki dbania o perukę.

Wysokiej klasy systemy i peruki – Katowice i Kraków 

Kupno wysokiej klasy peruki albo zdecydowanie się na zagęszczenie włosów jedną z polecanych metod jest dużą inwestycją w wygląd, samopoczucie, pewność siebie. To decyzja, które nie powinna być podejmowana w pośpiechu, z pominięciem analizy wad i zalet konkretnych produktów. Aby mieć pewność, że efekt metamorfozy tego, co na głowie, będzie pokrywał się z wizją roztaczającą się w głowie, warto skorzystać z usług doświadczonych ekspertów. Gdzie przeprowadzić zabieg zagęszczania? Gdzie możesz kupić naturalne peruki? Katowice i Kraków – to między innymi w tych miastach zlokalizowane są cenione przez najbardziej wymagających klientów salony Rokoko. Znajdziesz w nich nie tylko szeroki wybór różnych sposobów na zagęszczanie włosów, ale także – a może przede wszystkim – doświadczonych doradców, którzy pomogą zaplanować optymalną ścieżkę do pięknej fryzury, a także podzielą się swoją wiedzą z osobami zainteresowanymi perukami i systemami uzupełnień włosów.

 

Write a Reply or Comment

Your email address will not be published.