Przyjemny zapach = dobre samopoczucie

Mówi się, że zmysł węchu to najstarszy ze zmysłów jakie posiada człowiek. Ma on niebagatelne znaczenie w wielu sferach naszego życia. Jakich? Oto kilka przykładów.

Perfumy
Niemal każdy używa ich na co dzień przed wyjściem do szkoły czy pracy. Kobiety lubią posiadać mały flakonik zawsze przy sobie, by w ciągu dnia pełnego wyzwań czuć się świeżo i komfortowo. To, jak pachniemy wpływa również na pierwsze wrażenie jakie sprawiamy poznając nowe osoby – warto więc wyposażyć się w buteleczkę.

Mieszkanie
Odświeżacze powietrza i spreje zapachowe to wyposażenie wielu pomieszczeń. Jeśli zapraszasz gości, a w Twoim domu unosi się nieprzyjemna woń, nawet najlepiej urządzone wnętrze i najsmaczniejsza kolacja ich nie zadowoli. Wbrew pozorom odświeżacz powietrza może również pełnić funkcję dekoracyjną.

Samochód
Oleje, benzyna, błoto, a może i pies lub papierosy? Połączenie wszystkich tych zapachów nie może dać pozytywnego efektu. Jeśli więc zawozisz dziewczynę na kolację – zajmij się tym!

Prezent
Wymienione wyżej produkty zapachowe w sam raz nadają się na prezent niezależnie od płci czy wieku obdarowywanego. Różne formy, rozmiary, jakość i cena pozwolą dobrać coś odpowiedniego dla każdego.

Ładne zapachy wpływają pozytywnie na nasze samopoczucie, sprawiając wrażenie czystości, świeżości lub nowości. Z drugiej strony, każdy odór kojarzy się z czymś nieprzyjemnym i odrażającym, dlatego, aby dobrze się czuć, trzeba dbać o ten aspekt w naszym życiu. Ważne jednak, aby na siłę nie tuszować nieprzyjemnych zapachów perfumami. Jeśli spociłeś się po treningu najlepiej weź prysznic, a dopiero potem użyj dezodorantu. To samo tyczy się mieszkań – wilgoć, stęchlizna czy jakikolwiek inny odór należy wywabić poprzez wietrzenie mieszkania, a w skrajnych przypadkach osuszanie lub remont.

Jeśli dla Ciebie też zapach odgrywa w życiu ważną rolę, sprawdź ofertę MadlennnHandmade – zapachy do domu, perfumy do wnętrz, naturalne zapachy, zapachy do auta, ceramika artystyczna – poczuj się komfortowo w każdej sytuacji.

Artykuł sponsorowany

Write a Reply or Comment

Your email address will not be published.